Duyurular

 

Başarı İçin Etkili Rehberlik Projesi

[31.3.2015]

Faaliyetin Adı :BAŞARI İÇİN ETKİLİ REHBERLİK

Faaliyetin Türü: Eğitim
Tarihler: 31 Mart 2014 - 13 Nisan 2014
2 grup
 
Faaliyetin Konusu: Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı
 
Faaliyetin Kapsamı: Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesinde görevli öğretmenler ile Tavşanlı İlçesindeki diğer Ortaöğretim kurumlarından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenecek öğretmenlere Öğrenci Koçluğu eğitimi verilecektir Faaliyet 2 hafta süre ile yapılacaktır.
 
Projemizin amacı imkanı kısıtlı olan öğrencilerimize olumlu rol model olabilecek öğretmenlerimizin gelişimine katkı sağlamak ve öğrencilerimizin hayatına pozitif değer ve başarı katmayı sürdürmektir.
 
Eğitimler, 2 hafta boyunca, hafta için saat 16:30 ile 21:00 arasında olmak üzere  günde 5 saat, hafta sonu saat 09:00 ile 17:00 arasında olmak üzere günde 8 saat olmak üzere gerçekleştirilecektir.
 
Eğitimin ilk üç gününde Temel koçluk becerileri hakkında bilgi verilecek ikinci bölümünde ise Öğrenci Koçluğu eğitimi verilecektir. Eğitimlere öncelikle Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesinde görevli öğretmenler ile Tavşanlı İlçesindeki diğer Ortaöğretim kurumlarından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenecek öğretmenler katılacaktır. Katılımcı sayısı 20 kişilik 2 grup olmak üzere 40 kişi olacaktır.
 
 

« Tüm Duyurular