Katılımcı Görüşleri

 

Arzu Gazioğlu

Koçluk Eğitimleri

 

 

Sevgili ELMAS

ELMAS’a  ilk adımımda ELMASı beyin olarak gördüm dedim ki… Buradki ELMAS Beyin şeklinde bana bilgelik verecek dedim.

ELMAS’da yenilikler, farkındalıklar, değer ve anda kalmayı öğrendim. Kişiliğimi yani yeni kimliğimi buldum. Öz’ümü buldum. Eğitim Boyunca bana verdiğiniz bilgelikler ve değer için çok teşekkür ediyorum.

Sevgili Elif Sayar ve Mehmet Akif Sayar’a çok teşekkür ederiyorum. Değerli Hocalarım iyiki… varsınız iyiki… sizi tanımışım iyiki… varız.

 

Arzu Gazioğlu

İbrahim Ceylan

Koçluk Eğitimleri

 

ELMAS Profesyonel Koçluğun Sevgili eğitmenleri M.Akif SAYAR ve Elif SAYAR,

Öncelikle yedi gün boyunca eğitim programından çok şey öğrendiğimi, daha da önemlisi öğrendiğim koçluk bakış açısı, yöntem, teknik ve materyalleri özel ve mesleki yaşantımda kullanacağımı söylemek isterim.

Bu eğitim süresince, hayatıma farklı bir bakış açısından bakma fırsatı elde ettim. Paradigmalarım değişti. Günlük hayatımda ortaya çıkan bazı sorunları çözmemde kullanacağım araçların çeşitliliği arttı.

Eğitim sonunda şunu görüyorum, eğer bu eğitimi alarak koçluk bakış açısıyla hareket eden yöneticilerimizin, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, hatta her meslekten insanımızın sayısı arttıkça; birbirini daha iyi anlayan, problemlerin çözümünü daha etkili yapabilen, daha iyi anlayan, problemlerin çözümünü daha etkili yapabilen, daha empatik, yaşam kitleri daha yüksek bir topluma kavuşabiliriz. Koçluk eğitimlerinin her seviyedeki, her alandaki vatandaşımıza yaygınlaştırılması için bu alandaki uzmanların kalitesi ve yetkinliği çok önemlidir.

Sizler gibi alanında uzaman ve yetkin eğitmenlere çalışmak çok güzeldi, bir o kadar da eğlenceliydi.

Çok Teşekkürler.

 

İbrahim Ceylan

Esma Çetin

Koçluk Eğitimleri

Aldığım eğitimler hayatımda büyük bir farkındalık yarattı. Artık kendime daha çok güveniyorum kendimi daha iyi ifade ediyorum. Kendime çok iyi bir vizyon haritası çizdim. Artık insanlarla korkmadan konuşabiliyorum.  Bu çok mutluluk verici bir duygu. Bunun için Elif Hoca, Akif Hoca, Halil Hoca ve Hilal Hoca’ya çok teşekkür ediyorum. JJ Hayatıma kattıkları bu güzel şeyler için.

Esma Çetin 

Tuba Değirmenci

Koçluk Eğitimleri

Sevgili Mehmet Akif Sayar ve Elif Sayar

Koçluk Eğitimlerini alırken gösterdiğiniz ilgi, anlayış ve o ses tonunuzdaki bağlayıcılık, koçluk eğitimlerimizde ve koç olarak kendimizi nitelendireceğimiz zamana kadar yanımızda olacağınıza bunun sadece eğitimle sınırlı kalmayacağı güvenini veriyorsunuzki bu bile ELMAS Koçluk farkını ortaya koyuyor.

Tuğba Değirmenci

Mat. Öğretmeni

:) aynı zamanda

 

Profesyonel ve Öğrenci Koçluğu Öğrencisi

Gülden Özdemir

Koçluk Eğitimleri

Adı: Gülden

Soyadı: Özdemir

Mesleği: Öğretmen

Branşı: Fen Bilimleri

Koçluk benim için yürüyerek gideceğim uzun bir yolda hediyeler alıp mutsuz insanlara vererek onları mutlu etmek iken bu yolda yürürken aslında benimde kaybettiklerimi yeniden yakalama yolunda toplayıp çantama doldurduğum küçük ümitleri farkındalıkla biriktirdim.

Koçluğa bakış açım çok daha değerli çok daha manevi bir boyut kazandı.

 

TEŞEKKÜRLER 

Nazmiye Eren

Koçluk Eğitimleri

Resim Öğretmeni Nazmiye Eren

2 günlük Urfa Koçluk Eğitiminde; hayatımdaki farkındalıkların farkına varmak, gelecekteki ben için çok özeldi.

Teşekkürler Elif

Ne hissediyorsun?

Ne Duyuyorsun?

 

Ne Görüyorsun?

A. Çalay - eğitim Uzmanı

Koçluk Eğitimleri

Önyargı ile başladığım bir eğitimden farkındalık kazanarak ayrılmaktan ötürü mutluyum. Eğitim içerik bakımından oldukça zengin ve özveriyle sunulduğunu gördüm. Hayatta kararsız kalınan noktaların günlük yaşamda ulaşılabilmesini sağladığını düşünüyorum. Zihne, hareketlere ve özellikle sözlerle bir disiplin katıp çerçevelemesi açısından önemi tartışılmaz bir kurs. Amaçlar net belirlenip alındığı takdirde başarı sağlayacak size yeni ufuklar açacaktır.

A.ALÇAY

 

Eğitim Uzmanı

Denizhan Dankı

Koçluk Eğitimleri

Öncelikle buradan almış olduğum eğitim, şimdiden sosyal yaşantıma olumlu yönde etki yaratmaya başladı. Kendimdeki farkında olmadığım eksikliklerimin farkına varıp onları tamamlamamı sağladı. İnsanlara, olaylara kısacası her şeye olan bakış açım değişti. Artık sorun yerine çözüm ağırlıklı düşünmeye ve yaşamaya başladım. Buradan aldığım eğitim ile koçluk becerilerini geliştirmeyi öğrendim. En önemlisi de bu becerinin sürekli geliştirilebilir olması.

 

Denizhan Dankı

 

Evren Mit Akgün - Alanya

Koçluk Eğitimleri

 

 

 Sayın SAYAR,

ELMAS Koçluk bünyesinde koçluk eğitimimi başlatıp sizlerin özverili çalışmalarınız ve her an ulaşılabilir olmanızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Uzun bir araştırma yapmıştım koçluk belgesini nereden almalıyım diye ve bu yolda kendini geliştirmek isteyenlerin sizlerle tanışması ve çalışması gerektiği düşünüyorum. Özellikler birebir eğitim için çok teşekkür erdim.

Evren Mit Akgün

Alanya

 

Ümit Algedik

Koçluk Eğitimleri

Samimi duygularla 6 gününü bizlere ayırıp bilgi ve tecrübelerini bizlere aktaran Akif ve Elif Hocama Teşekkür ediyorum.

Sorunları çözmemde ve etkileşimde bulunduğum insanlara içlerindeki cevabı bulmasına eşlik etmemde bana sağladıkları kazançlar için ayrıca teşekkürler.

 

Ümit ALGEDİK

12345678910...