Hakkimizda

Hakkimizda

ELMAS Koçluk ve Gelisim Merkezi, bireylere ve kurumlara Koçluk hizmetleri, koçluk egitimleri veren egitim, koçluk alanlarinda yetkin, profesyonel, egitim ve danismanlik kurumudur. Kisisel ve Kurumsal Gelisimi hedefleyen egitimler ve sertifika programlari sunmaktadir.
 
ELMAS Koçluk ve Gelisim Merkezi, Ingilizce egitimine, koçlugu katarak olusturdugu Ingilizce Egitim Koçlugu modeli ile çagdas ve kisisel özelliklerinize uygun yöntemlerle Ingilizce ögrenmede fark yaratacak yaklasimlarla yenilikçi hizmetlersunmaktadir.
 
ELMAS Koçluk ve Gelisim merkezi Koçluk programlarinin teorik bölümlerini Online Canli egitimlerle internet üzerinde vererek koçlugun herkes tarafindan ulasilabilir olmasini saglamaktadir. Uygulama kisimlarini 6-7 kisilik gruplar ile yüz yüze egitimler ile tamamlayarak, teorik bilgilerin içsellestirlerek ögrenilmesini temin etmektedir.
 
Profesyonel Koçluk programlari, egitim programlari ve hizmetleri ile kisilere ve kurumlara deger katmaktadir.
 

Bilgi Notu: ELMAS Koçluk ve Gelisim Merkezi tarafindan düzenlenen koçluk egitimleri ve diger egitimler, atölye çalismalari, seminerler, hizmetler ya da danismanlik hizmetleri yalnizca kisisel gelisim alaninda bilginizi arttirmayi, potansiyelinizi ortaya çikartmayi, kendinize ve çevrenize daha yararli bireyler olmanizi hedeflemektedir.

Is ya da sosyal alanlarda, iliskilerde, egitim hayatinizda doyumunuzu ve hayat kalitenizi artirmayi amaçlamaktadir. Tarafimizdan sunulan hiçbir koçluk, etkinlik, atölye çalismalari, seminer ya da danismanlik hizmetleri bir hastalik tanisi koyma ve tedavi etme amaci tasimaz.

Verdigimiz egitimler ve koçluk, hastalik tanisi koyma, tedavi etme amaci ile kullanilmaz. Hizmetlerimiz ve Koçluk Egitimlerimiz “Koçluk” Etik Kurallari ve “Iyi Koçluk Uygulamalari” çerçevesinde yürütülmektedir.

 

…Mükemmellige Ilerle