Marka, Slogan

Marka - Slogan

Marka

Markamiz “ELMAS” kurucularimizin isminin bas harflerinden (Elif - Mehmet Akif Sayar) olusan bir akronimdir.

 

Diger taraftan elmas; zenginligi, dayanikliligi, statü ve essiz kaliteyi simgelemektedir. Çaglar boyunca ve kültürler arasinda, elmas yenilmezligi simgelemis, isik, büyü, sifa, koruma gibi kavramlarla iliskilendirilmistir. 

 

Her elmas essizdir ve sizin gibi tektir. Hiçbir dogal elmas digerinin aynisi degildir. Elmas ilk çikarildiginda parlamaz. Parlamasi için isinin ehli ustalar tarafindan kesilmelidir. Elmasin kesimi hayal gücü, sabir, teknik ve beceri gerektiren çok hassas bir istir.

 

Egitim almadiginda insan, dogadan çikarilan elmas gibi degerli, sert, essizdir. Elmas gibi parlamasi, isik saçmasi için egitim almasi gerekir.

 

Egitim sürecinden kasdetigimiz sadece örgün egitim degildir. Egitim süreci zamana ve ihtiyaca göre hem içerik hem de yöntem anlaminda sürekli degisim göstermektedir.

 

ELMAS Ingilizce Egitim Koçlugu olarak biz, elmasi isleyen usta misali hayal gücümüzü, sabir, yenilikçi teknikler ve becerilerimizi kullanarak egitim ve hizmetlerimizle kisi ve kurumlara deger katiyoruz. 

 

Slogan

Web sayfalarin sag alt taraflarinda kullanilan Ingilizce “…Proceed to Excellence” Türkçe karsiligi olarak da             “…Mükemmellige Ilerle” sloganimizdir.

 

Üç nokta, aslinda cümle sonunda ve bir seyler yapilmasi geregi durumunda kullanilir. Biz ise üç noktayi sloganimizda sonda degil, önde kullaniyoruz.

 

  • ... Önce bir seyler yapilmasi gerektigini temsil eder.
  • Italik (öne egik) yazi tipi hizi temsil eder.
  • Koyu (bold) olarak yazilisi, etkinligini vurgular.
  • Sayfanin sag tarafinda olmasi ise kaçinilmaz / dogal sonuç olarak ilerlemeyi temsil eder.

 

 

Koçluk ve Gelisim Merkezi ile;

 

…Mükemmellige Ilerleyin

 

Ingilizce Egitim Koçlugu ile;

 

...Proceed to Excellence 

 

 

Bilgi Notu: ELMAS Koçluk ve Gelisim Merkezi tarafindan düzenlenen koçluk egitimleri ve diger egitimler, atölye çalismalari, seminerler, hizmetler ya da danismanlik hizmetleri yalnizca kisisel gelisim alaninda bilginizi arttirmayi, potansiyelinizi ortaya çikartmayi, kendinize ve çevrenize daha yararli bireyler olmanizi hedeflemektedir.

 

Is ya da sosyal alanlarda, iliskilerde, egitim hayatinizda doyumunuzu ve hayat kalitenizi artirmayi amaçlamaktadir. Tarafimizdan sunulan hiçbir koçluk, etkinlik, atölye çalismalari, seminer ya da danismanlik hizmetleri bir hastalik tanisi koyma ve tedavi etme amaci tasimaz.

 

Verdigimiz egitimler ve koçluk, hastalik tanisi koyma, tedavi etme amaci ile kullanilmaz. Hizmetlerimiz ve Koçluk Egitimlerimiz “Koçluk” Etik Kurallari ve “Iyi Koçluk Uygulamalari” çerçevesinde yürütülmektedir.