Koçluk Hizmetleri » Yasam Koçlugu

 

Yasam Koçlugu

  • Koçluk degisim arzusunu süratle harekete geçirip sonuca ulastirir
  • Olmak istediginiz yere profesyonel koçluk hizmeti ile kisa sürede ulasabilirsiniz
  • Hedeflerinizi bulmaniza ve hedefe sistematik olarak ulasmanizi saglar
 

 

Yasam Koçlugu Nedir?

Koçluk, kisa zamanda etkili sonuçlar elde etmeye yarayan problem çözüm araci ve kisisel gelisim çalismasidir. Koçluk, kisinin kendini kesfetmesi süreçlerini kullanarak koçluk alanda farkindalik yaratarak, geribildirim vererek hedef belirlemenizi ve hedefe sistematik olarak ulasmanizi saglayan bir çalismadir. 
 
Koç koçluk alana problemin çözümü göstermez. Sorulari ile koçluk alanin cevaplari bulmasini saglar. Koç çözüm seçenekleri sunmaz. Danisman gibi çalismaz. Koçluk alan probleme çözümü buldugunda bu çözüm onun kendi buldugu çözümdür. Kullandigi araçlar ile koçluk alanin farkindalik düzeyini arttirir. 
 
 

Hangi Durumlarda Koçluk Alinir?

Olmak istediginiz yer ile bulundugunuz yer arasinda fark varsa, profesyonel koçluk hizmeti ile hedefinize en kisa sürede ulasabilirsiniz. Koçluk, degisim arzusu olanlarin harekete geçirerek, sistemli bir sekilde hedefe odaklanan interaktif bir yöntemdir. 
 
Kisinin gelisimi, yeni bir beceri, yetkinlik veya davranis ögrenmek amaciyla, ne yapacagini bilemedigi durumlarda ya da bir problemi çözmek için koçluk alabilirsiniz. 
 
Bir problemle karsilastigimizda “Ne yapabilirim ki ?"gibi aciz bir soru yerine "Neleri degistirebilirim?" sorusunu sormaya basladiginizda hayatiniz degisir. Kendinizin hayatini degistirdiginiz gibi çevrenizdekilerin de hayatini olumlu yönde degistirmeye baslarsiniz. 
 
 

Yasam Koçlugu Süresi Ne Kadardir?

  • Ön görüsme ve bilgilendirme
  • 4-6-12 seanslik program seklinde uygulanir
  • Seanslar haftada bir yapilir
  • Seanslar 60 dakikadir
 
Program hakkinda görüsmek ve detayli bilgi almak için lütfen temas kurun.
 
...Mükemmellige Ilerle

 

Program Başvuru Formu
Program :
Ad, Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Bulunduğunuz İl :
İsteğiniz :
Mesajınız :
   
Güvenlik Kodu :

"Içinizdeki Potansiyelinizi Ortaya Çikarin."