Koçluk Hizmetleri » Sınav Stresine Dokunuş

 

Sınav Stresine Dokunuş

Sınav Stresine Dokunuş Uygulama Kitabı - Video Seanslar
 
Hayatımızda sınavların olmadığı dönem yok gibi. Bu sınavlarda istediğimiz sonuca ulaşmada olumsuzluklarla karşı karşıya kalıyoruz ve sınav stresi yaşıyoruz. Çoğu zaman istediğimiz sonucu elde edemediğimizi görüyoruz ve kendimizi tam olarak ortaya koyamadığımızı düşünüyoruz. Birçok olumsuz duygu durumunu hissediyoruz. Sınav stresini dengeleyerek, potansiyelimizi tam olarak ortaya koyarak, istediğimiz sonuca ve başarıya ulaşmak istiyoruz.
 
ELMAS DOKUNUŞ Serisi – Sınav Stresine Dokunuş Uygulama Kitabı ve DVD Video Seanslar ile kendinize koçluk yapabilir ve sınav stresinizi, heyecanınızı, korkunuzu dengeleyebilirsiniz. Sınavlarda kendinizi tam olarak ortaya koyabilirsiniz.
 
Eğitim hayatınızdaki sınavların yanında, TEOG, LYS, KPSS ve diğer ÖSYM sınavları, ehliyet sınavları,  işe giriş sınavları gibi her türlü sınavlarda kendinizi tam olarak ortaya koyamadığınızı düşünüyorsanız, bu Uygulama Kitabı ve DVD Video Seanslar ile adım adım yapacaklarınızı netleştirebilir, renklendirmiş sayfalarda renkli olarak verilen örneklerle birlikte, kolaylıkla seansları uygulayarak, sınav anındaki stresinizi dengeleyebilirsiniz.
 
Yetişkinler ve ortaokul çağından itibaren tüm öğrenciler uygulayabilirler. Yoğun olarak dört günde ya da dört haftada tamamlayabilirsiniz.
 
Kendinize koçluk yaparak sınav anındaki sınav stresinizi dengeleyebilirsiniz. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
...Mükemmelliğe İlerle

 

Program Başvuru Formu
Program :
Ad, Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Bulunduğunuz İl :
İsteğiniz :
Mesajınız :
   
Güvenlik Kodu :

Dokunuş Serisi ile Kendinize Koçluk Yapın...