Tüm Testler

  • İngilizce seviye tespit sınavı için aşağıdaki testlerden birini seçiniz.
  • Her bölümde 25 soru vardır.Seviyenize en yakın olduğunu düşündüğünüz en az 2 testi yapmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Her seviye için gramer ve kelime bilgileriniz ayrı ayrı değerlendirilir.
  • Test İngilizce bilginize ölçmeye yönelik olduğundan, cevabını bilmediğiniz sorularda E şıkkını işaretleyiniz. Söz konusu alanda İngilizceniz yetersiz olarak değerlendirilecek ve test sonucu gerçeğe daha yakın olacaktır.
  • Toplam ne kadar yanlışınız olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Sağ-Sol Beyin

Kişisel ayrıntılar, günlük rutin, istek ve gereksinimler, bilgi sorma gibi somut gereksinimleri gidermek için kısa, günlük ifadeler üretebilir.

Temel tümce yapılarını kullanabilir, kendileriyle, yaptıklarıyla ve sahip olduklarıyla ilgili ezberlenmiş yapılar, sözcükler ve formüllerle iletişim kurabilir.

Renklerle Kişilik

Önceden kestirilemeyen durumları betimlemek, bir fikrin ya da sorunun ana noktasını kabul edilir bir doğrulukla açıklamak ve müzik ve film gibi soyut ya da kültürel konularda düşüncesini ifade etmek için yeterli dil düzeyine sahiptir.

Beyninizin sağını mı, solunu mu kullanıyorsunuz?

Öğrenme stilinizi belirleyerek, İngilizce öğrenirken nasıl daha etkin bir şekilde öğreneceğin konusunda geribildirim veren bir testtir.

İngilizce öğrenirken davranışlarınızı dikkate alarak çalışma programı oluşturmada, çalışma şeklinizi belirlemede diğer testlerle birlikte değerlendirilir. Size göre program oluşturma ve çalışma tarzı belirlemede kullanılan araçlardan birisidir.

İngilizce öğrenirken kişiliğinizi dikkate alarak çalışma programı oluşturmada, çalışma şeklinizi belirlemede diğer testlerle birlikte değerlendirilir. Size göre program oluşturma ve çalışma tarzı belirlemede kullanılan araçlardan birisidir.